Kim jestem

Jestem psychologiem, psychoterapeutką.

Skończyłam 5 letnie studia magisterskie na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, tamże studia podyplomowe z zakresu Diagnozy Psychologicznej, oraz studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej, podyplomowe czteroletnie Studium Psychoterapii Psychodynamicznej Indywidualnej i Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie; ukończyłam czteroletnią szkołę terapii ISTDP – Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy przy Stowarzyszeniu IEDTA.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na Oddziale Nerwic Przychodni Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, na XIII oddziale w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach.

Biorę udział w konferencjach i seminariach organizowanych w ramach ISTDP. Moja praca jest superwizowana przez Jona Fredericksona, dr med Allana Abbassa. Jestem członkiem sekcji psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, jestem członkiem Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, a także członkiem IEDTA Miedzynarodowego Stowarzyszenia Psychoterapii Psychodynamicznej opartej na Doświadczaniu.

Prowadzę stronę na Facebooku – Gabinet Psychoterapii ISTDP. Prywatnie jestem żoną i matką.

Zapraszam do mojego gabinetu! Jestem z Tobą!