Jak pracuję

Psychoterapia dynamiczna wg. ISTDP

Psychoterapia to współtworzenie zmiany.
Najważniejsze dla głębokiego zaangażowania się w terapię jest pełne przekonanie o sensowności naszej współpracy. Autentyczne zaangażowanie jest jedyną
drogą efektywnego działania, a tylko wtedy ustąpią dręczące Cię symptomy. I
co najważniejsze odzyskasz dostęp do własnych zasobów, wkroczysz na drogę… pełnego, dającego satysfakcję życia.

Rozpoczynamy pracę od sesji próbnej Już podczas sesji próbnej wiele osób doświadcza częściowej ulgi, uzyskuje wstępny wgląd w naturę swojego cierpienia, uczy się rozpoznawać własne, autodestrukcyjne wzorce. Dzięki sesji próbnej możesz sprawdzić jak pracuję, czy mogę być pomocna, czy decydujesz się podjąć współpracę.

Zadaniem terapii jest pomoc w odzyskaniu łatwości doświadczania pełni uczuć, przywrócenie możliwości wchodzenia i utrzymywania satysfakcjonujących związków z innymi, odblokowanie zdolności do pełnego i twórczego życia.

Sesja próbna podzielona jest na dwa spotkania.

Podczas sesji próbnej proszę Cię o podanie problemu, z którym się zmagasz. Starannie, z troską, miłością i precyzją staramy się zidentyfikować i zbadać przyczyny Twojego cierpienia.Zdiagnozować i nazwać Twój problem

Na kolejne sesje umawiamy się w zależności od Twoich potrzeb, celu, który chcesz osiągnąć. Bierzemy pod uwagę budżet, którym rozporządzasz i inne zobowiązania życiowe.

PIERWSZY KONTAKT

Sesja próbna rozłożona jest na dwie sesje, dzień po dniu – każda po 2 godziny.

DALSZA PRACA

Sesje terapeutyczne. Czas trwania: 90 minut. Częstotliwość: raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie.